Vaidinome spektaklį „Ir laivas plaukia į ateitį!“

Gruodžio 19 dieną mūsų mokyklos bendruomenei buvo parodytas muzikinis spektaklis „Ir laivas plaukia į ateitį!“ Jame vaidino ir kalėdines dainas atliko mūsų mokyklos dramos ir muzikos neformaliojo švietimo užsiėmimus, kuriuos veda mokytojai J. Barasienė ir E. Venskus, lankantys 5−8 klasių mokiniai. Skambant dainoms apie jūrą, mokiniai vaidino, kaip plaukia laivu į Suomiją pas Kalėdų senelį. Spektaklio metu jie, pritardami muzikos instrumentais, atliko mokyklos himnu   tapusią D. Zvonkaus dainą „Vėjo, vėjo, vėjo!”Kalėdinio spektaklio metu su maišu dovanų ant pečių pasirodė ir Kalėdų senelis, kuris  susirinkusiesiems palinkėjo gražių artėjančių švenčių.

Gruodžio 19 dieną mūsų mokyklos bendruomenei buvo parodytas muzikinis spektaklis „Ir laivas plaukia į ateitį!“ Jame vaidino ir kalėdines dainas atliko mūsų mokyklos dramos ir muzikos neformaliojo švietimo užsiėmimus, kuriuos veda mokytojai J. Barasienė ir E. Venskus, lankantys 5−8 klasių mokiniai.

Skambant dainoms apie jūrą, mokiniai vaidino, kaip plaukia laivu į Suomiją pas Kalėdų senelį. Spektaklio metu jie, pritardami muzikos instrumentais, atliko mokyklos himnu   tapusią D. Zvonkaus dainą „Vėjo, vėjo, vėjo!”

Kalėdinio spektaklio metu su maišu dovanų ant pečių pasirodė ir Kalėdų senelis, kuris  susirinkusiesiems palinkėjo gražių artėjančių švenčių.

Skip to content