Susitikome su rašytoja

Balandžio 13 dieną mūsų mokykloje lankėsi rašytoja A. Kenešytė-Gricė ir Klaipėdos apskrities I. Simonaitytės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros abonemento vyriausioji bibliotekininkė L. Bimbirytė. Per lietuvių kalbos ir literatūros pamokas 7a, 7b ir 9a klasių mokiniams buvo pristatyta A. Kenešytės-Gricės knyga „Sulaukti aušros“ ‒ kūrinys, kuriame susiduria šiuolaikinis ir senasis mitų pasaulis. Rašytoja klausytojus supažindino su savo knygos rašymo ir leidybos aplinkybėmis, trumpai papasakojo jos siužetą. Prisiminę baltų mitologiją, mokiniai gavo užduotį pagal duotus kriterijus aprašyti sugalvotą būtybę ir sukurti jos socialinių tinklų profilį. A. Kenešytės-Gricės knygą „Sulaukti aušros“, kurioje yra autorės autografas, galima rasti mūsų mokyklos bibliotekoje.

Skip to content