Minėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną

Kovo 11 dieną mūsų mokyklos atstovai dalyvavo iškilmingame Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjime LR Seimo rūmuose.

Kovo 14-ąją, netradicinio ugdymo dieną, aktų salėje vyko renginys „Dainos apie jūrą Lietuvai“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai. Jo metu 5‒12 klasių mokiniai, atlikdami dainas apie jūrą, susirungė muzikiniame konkurse „Chorų karai“. 5‒7 klasių mokinių grupėje geriausiai pasirodė 7b klasės mokiniai, atlikę A. Kulikausko ir A. Bukonto dainą „Gintaras“. 6b klasės mokiniai, padainavę grupės „Rondo“ dainą „Kapitonas“, iškovojo antrą vietą. Treti liko 7a klasės mokiniai, atlikę P. Konte, V. Palavičini, M. Virano ir G. Zdepskio dainą „Mes ‒ vyrai“. 8‒12 klasių mokinių grupėje nugalėjo 9b klasės mokiniai, kurie dainavo legendinę dainą „Žuvėdra“. Antrą vietą komisija skyrė vienuoliktokams, kurie atliko D. Butkutės dainą „Išvažiuosiu prie jūros“. Padainavę V. Žlabio dainą „Baltos burės“, trečią vietą laimėjo 10a klasės mokiniai. Renginio metu taip pat mokyklos šokių studijos nariai šoko tango. Sveikiname konkurso „Chorų karai“ nugalėtojus! Taip pat netradicinio ugdymo dieną buvo stiprinami mokinių sveikos gyvensenos įgūdžiai. Klasės auklėtojai vedė užsėimimus pagal psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos programą „Savu keliu“.