Minėjome Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną

Kovo 10-ąją, netradicinio ugdymo dieną, mūsų mokykloje vyko renginiai, skirti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui.
Rikiuotės aikštėje iškilmingo minėjimo metu skambėjo mokinių eilės ir dainos apie tėvynę, laisvę, buvo sakomos sveikinimo kalbos, grojo Lietuvos karinių jūrų pajėgų orkestras. Apdovanoti mūsų mokyklos kartu su Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriumi organizuoto virtualaus konkurso „Lietuva – jūrinė valstybė“, skirto Lietuvos laivyno 100 metų jubiliejui, prizinių vietų laimėtojai. Šio konkurso dalyvių darbus tądien buvo galima pamatyti aktų salėje.
Akcijoje „Mūsų laisvės vėjas” dalyvavo ne tik mūsų mokyklos mokiniai bei mokytojai, bet ir Klaipėdos miesto lopšelio-darželio „Puriena” ugdytiniai, Lietuvos karinių jūrų pajėgų atstovai. Jie pievelėje, esančioje po mokyklos langais, iš savo pagamintų vėjo malūnėlių sudėliojo Lietuvos bei Ukrainos vėliavas.
Pasibaigus akcijai, vyko 5‒10 klasių mokinių chorų karai ,,Sudainuokime Lietuvą”, kurių metu skambėjo patriotinės dainos. Žemesniųjų klasių mokinių grupėje geriausiai pasirodė 5b klasės mokiniai, atlikę I. Narkutės dainą „Raudoni vakarai“. Vyresniųjų klasių mokinių grupėje nugalėjo dešimtokai, atlikę A. Mamontovo dainą „Geltona. Žalia. Raudona“.
Kovo 10 dieną mūsų mokyklos mokiniai T. Romanovas ir T. Žemgulis dalyvavo tradicinėje gėlių, skirtų padėti ant Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų kapų, perdavimo ceremonijoje Lietuvos Respublikos Seime.

Skip to content