Dalyvavome gamtosauginiame forume

Kovo 18 dieną mūsų mokyklos dešimtokai S. Diliūnas, R. M. Treinys ir G. Mumgaudis dalyvavo tradiciniame Klaipėdos miesto mokinių gamtosauginiame forume, skirtame Pasaulinei žemės dienai. Jo tikslas – ugdyti jaunosios kartos gebėjimus analizuoti klimato pokyčius, vykstančius lokalioje ir globalioje aplinkoje, Baltijos jūroje.
Šiemet organizuoto forumo tema – „Jūra ‒ tai mūsų vartai į pasaulį“. Mokyklai atstovavę dešimtokai Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos konferencijų salėje forumo organizatoriams ir dalyviams demonstravo bei komentavo vaizdo medžiagą „Jūrų kadetai ‒ jūrinės valstybės piliečiai“.
Iškelti Žemės vėliavą prie Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos pastato buvo patikėta taip pat mūsų mokyklos devintokams L. Žvirgždžiui, L. Pakalniškiui ir P. Premeneckui.
Mokinių gamtosauginį forumą nuo 2013 metų organizuoja asociacija „Žalia banga“, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija ir Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras.

Skip to content