Aštuntokų vizitas į lauko šaudyklą
Spalio 18 dieną, po pamokų, 8 klasės mokiniai su neformaliojo švietimo skyriaus vedėju A. Piepaliumi bei neformaliojo švietimo mokytojais J. Gorbunov ir R. Praleika vyko į Klaipėdos rajone esančią lauko šaudyklą „Poškų šaulys“. Išklausę instruktažo, kaip elgtis su įvairaus kalibro ginklais, mokiniai ir mokytojai išbandė savo regėjimo aštrumą ir rankų miklumą šaudydami į įvairiu atstumu pastatytus taikinius. Mokiniai ne tik įgijo šaudybos sportiniais ginklais teorinių žinių, bet ir pritaikė jas praktiškai.












