Lapkričio 12 dieną į mokyklos sporto salę sugužėjo septintos klasės mokiniai ir jų tėvai. Čia vyko draugiškos estafečių varžybos.
Dalyvavome pirmosios pagalbos teikimo mokymuose
Lapkričio 18 dieną mūsų mokyklos 7 klasės mokiniai dalyvavo pirmosios pagalbos teikimo mokymuose „Ar žinai, kaip elgtis, jei draugą ištiktų nelaimė?”, kuriuos organizavo Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras. Jų metu lektorius S. Žutautas dalyviams aiškino, kaip įvertinti nukentėjusiojo gyvybines funkcijas, padėti sąmonę praradusiam, užspringusiam, nudegusiam, kraujuojančiam žmogui. Mokiniai taip pat praktiškai mokėsi pirmosios pagalbos teikimo technikos ‒ darė išorinį širdies masažą, naudojo defibriliatorių, gelbėjo užspringusįjį. Lektorius atsakė į mokymų dalyvių klausimus. Minėti mokymai vesti įgyvendinant projektą „Klaipėdos miesto tikslinių gyventojų grupių sveikos gyvensenos skatinimas”.












