Vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo studijų mugėje „Studijų regata 2022“

Balandžio 8 dieną mūsų mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai keliavo į Klaipėdos „Švyturio“ areną. Čia vyko tradicinė studijų mugė „Studijų regata 2022“, kurios organizatorių tikslas ‒ pritraukti Klaipėdos regiono mokinius rinktis Klaipėdą studijoms, suteikti informaciją apie studijų galimybes uostamiesčio aukštosiose ir profesinėse mokyklose, supažindinti su miesto įmonėmis, potencialiais darbdaviais ir karjeros perspektyvomis. Taip pat renginio metu buvo galima paklausyti diskusijų jūrinės ekonomikos, inžinerijos, informacinių technologijų, komunikacijos ir rinkodaros, įmonių valdymo ir paslaugų sektorių temomis tarp aukštųjų ir profesinių mokyklų atstovų, įmonių darbdavių ir absolventų. Apsilankymas studijų mugėje mūsų mokyklos mokiniams ‒ pirmas žingsnis sėkmingos karjeros link.

Skip to content