Gegužės 22 dieną mūsų gimnazijos II–III klasių mokinių komanda dalyvavo Klaipėdos bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų 10–12 klasių mokinių antikorupcinėse orientavimosi varžybose „Sąžiningumo kompasas 2026“. Varžybų tikslas – formuoti Klaipėdos miesto jaunimo antikorupcines nuostatas, skatinti aktyviai domėtis savo, kaip piliečio, vaidmeniu valstybėje, stiprinti antikorupcinį sąmoningumą bei pilietiškumą, taip pat smagiai ir aktyviai praleisti laiką. Varžybos startavo Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro vidiniame kieme. Mūsų gimnazijos komanda iškovojo trečią vietą. Sveikiname prizininkus!












