Varžėmės spręsdami „Sudoku“

Balandžio 23 dieną gimnazijos aktų salėje vyko logika pagrįsto skaitmenų įvedimo žaidimo „Sudoku“ varžybos. Mokiniai turėjo kuo greičiau išspręsti pateiktus galvosūkius. 5‒8 klasių mokinių grupėje geriausiai pasirodė 6a klasės mokinė G. Žitkauskaitė. Antra vieta skirta 6b klasės mokiniui E. Svetikui. Trečią vietą laimėjo 6a klasės mokinė E. Kasputytė. I‒IV klasių mokinių grupėje pirma vieta skirta IVa klasės mokinei L. Gaigalaitei. Antrą vietą užėmė IIIa klasės mokinė E. Vaitkutė. Trečią vietą laimėjo IIIb klasės mokinys D. Juknevičius. Gegužės 8 dieną, vėliavos nuleidimo ceremonijos metu, jiems buvo įteikti padėkos raštai ir dovanėlės. Sveikiname nugalėtojus!

Skip to content