Stebėjome nuotolinį renginį „14 m³ 2050 Baltijos ‒ distopija ar realybė?“

Gruodžio 11 dieną mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai nuotoliniu būdu dalyvavo Lietuvos jūrų muziejaus renginyje „14 m³ 2050 Baltijos ‒ distopija ar realybė?“, vykdomame pagal projektą „Klaipėda ‒ Europos jaunimo sostinė 2021“. Tiesioginės transliacijos metu dalyviai virtualiai buvo perketi į 2050 metus ir turėjo galimybę įsivaizduoti, kas gali atsitikti jūrai ir jos gyvūnams, jei žmonės nesirūpins gamtos išsaugojimu. Lietuvos jūrų muziejaus Akvariumo ir jūrų gamtos skyriaus vedėjas S. Karalius samprotavo, kokia bus Baltijos jūra 2050 metais. Renginį įtaigiai papildė menininkų pasirodymai. Pasibaigus tiesioginei transliacijai, Lietuvos jūrų muziejaus savanoriai mokykloms-partnerėms pristatė plakatus su užduotimis. Mūsų mokyklos atstovams vasario 26 dieną vyksiančio jaunimo forumo metu reikės pristatyti temą ,,H₂O detektyvas. Tyro vandens lašo paieškos. Apie vandens kokybę“.

Plačiau žiūrėkite čia: https://www.muziejus.lt/lt/paslaugos/kurk

Skip to content