Šeštokams pamoka vesta netradicinėje erdvėje

Gegužės 26 dieną 6b klasės mokiniai su klasės auklėtoja V. Mineikiene bei gamtos ir žmogaus mokytoja N. Stripiniene dalyvavo netradicinėje pamokoje „Vandens paukščiai ir vandens kokybės tyrimas“. Pamoka vyko Draugystės parke. Mokiniai paėmė vandens mėginius ir, grįžę į gimnaziją, nustatė rūgštingumą.

Skip to content