Šeštokai dalyvavo knygos „Istorijos skanėstai“ pristatyme

Gegužės 25 dieną, per lietuvių kalbos ir literatūros pamoką, 6a klasės mokiniams nuotoliniu būdu buvo pristatyta 2018 metais išleista knyga „Istorijos skanėstai“, kurią sudarė A. Meškauskaitė ir A. Venislovaitė. Apie šią knygą šeštokams kalbėjo mūsų mokyklos bibliotekininkė D. Gudavičienė ir N. Rusienė, Klaipėdos licėjaus bibliotekininkė.
Mokiniai sužinojo, kad minėtoje knygoje pateikiami nelabai rimti mūsų šalies istorijos įvykiai, smagios detalės, pamirštos smulkmenos, papildančios, praturtinančios vadovėliuose pateikiamas žinias apie svarbius praeities faktus, žymius žmones.
Buvo įdomu išgirsti, koks yra Klaipėdos uosto valdose esančio švyturio spindulio ilgis ir Baltijos jūros amžius, kaip susidarė gintarai su inkliuzais, kokie Lietuvos rašytojai mėgo puoštis gintaro karoliais, koks yra lėktuvo „Lituanica“ lakūno S. Dariaus indėlis į mūsų šalies sportą.
A. Meškauskaitės ir A. Venislovaitės sudarytą knygą „Istorijos skanėstai“ galima rasti ir mūsų mokyklos bibliotekoje. N. Rusienė taip pat mokiniams rekomendavo perskaityti V. Escandell knygą „Detektyvų klubas. 25 paslaptingi galvosūkiai“.

Skip to content