Gegužės 22 dieną gimnazijos aktų salėje buvo pristatytos LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos inicijuoto projekto „Dalyvaujamasis biudžetas“ idėjos: pavėsinė, scenos ir aktų salės apšvietimo įranga, tatamis (kilimėlis), ramusis kampelis, biologijos laboratorijos atnaujinimas. Už jas mokiniai balsuos ir išrinks vieną labiausiai patikusią idėją. „Dalyvaujamojo biudžeto“ projektas – tai galimybė gimnazijos bendruomenei kartu spręsti, kaip panaudoti dalį viešųjų lėšų.












