Prisidedame prie Lietuvos jūrų muziejaus idėjų jaunimui įgyvendinimo

Lietuvos jūrų muziejus dalyvauja projekte „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“. Mūsų mokykla taip patprisideda prie muziejaus idėjų jaunimui įgyvendinimo. Gruodžio mėnesio 11 dieną mokytojai ir mokiniai nuotoliniu būdu dalyvavo renginyje „14 m³ 2050 Baltijos ‒ distopija ar realybė?“ ir gavo užduotį parengti pristatymą tema ,,H₂O detektyvas. Tyro vandens lašo paieškos. Apie vandens kokybę“. Sausio mėnesio pradžioje suburta mokyklos atstovų komanda, kuri jį rengs. Nuspręsta pasidomėti Klaipėdos vandens telkinių kokybe, Kuršių marių ir Baltijos jūros ekologine būkle, o surinktus duomenis panaudoti kuriant meniškai apipavidalintą 6‒10 minučių trukmės vaizdo medžiagą. Parengtą pristatymą mūsų mokyklos komanda pademonstruos jaunimo forume, vyksiančiame vasario 26 dieną. Lietuvos jūrų muziejaus veiklose, skirtose jaunimui, mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvaus visus metus.

Skip to content