Prašome prisidėti prie mokomojo laivo įsigijimo

Miela Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos bendruomene ir klaipėdiečiai,

jau antrus metus Klaipėdoje veikia Jūrų kadetų mokykla. Pagrindinis jūrų kadetų ugdymo tikslas – formuoti mokinių jūrinį mentalitetą, ugdant patriotišką Lietuvos – jūrinės valstybės – pilietį, puoselėjantį jūrinės kultūros tradicijas ir jūreivystės istoriją. Jūrų kadetų mokyklos įkūrimas yra reikšminga švietimo investicija, nukreipta į Lietuvos jaunimo ugdymą ir Lietuvos, kaip jūrų valstybės, ateitį. Mokyklos ugdymo sistema yra orientuota į jūrinių profesijų pasirinkimą ir nuolatinį fizinį bei jūrinį pasirengimą.
Šiam tikslui Klaipėdos jūrų kadetų mokyklai būtų labai reikalingas mokomasis laivas. Ketinama įsigyti 5000 Eur kainuojantį mokomąjį irklinį-burinį 38 pėdų laivą „Bantry Bay“. Perkamo laivo būklė yra gera, o kaina nėra labi didelė tokios klasės laivui. Norint įgyvendinti šį sumanymą, reikalingos papildomos lėšos, kurių mokykla savo biudžete neturi. Dalį sumos šiam projektui mokyklai skyrė rėmėjai, tačiau lėšų vis dar trūksta.
Prašytume geranoriškai pagal galimybes skirti mokyklai finansinę paramą minėtai mokomajai priemonei pirkti, lėšas pervedant į mokyklos paramos sąskaitą LT174010042300026149 Luminor banke, paskirties laukelyje būtinai nurodant „Mokomojo laivo įsigijimui“.
Dėkojame už Jūsų paramą!

Mokyklos taryba

Skip to content