Pirmąsias mokslo metų dienas skyrėme netradiciniam ugdymui

Rugsėjo 2‒3 dienomis mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo netradicinio ugdymo veiklose. Rugsėjo 2 dienos užsiėmimai buvo skirti jų fizinei ir emocinei sveikatai stiprinti. Ryte mokiniai dalyvavo vėliavos pakėlimo ceremonijoje ir rikiuotėje. Po to jie rungėsi imtynėse, virvės traukimo, estafečių varžybose sporto salėje ir mokyklos kieme. Taip pat žaidė judriuosius ir sportinius žaidimus stadione ir aktų salėje. Mokykloje sulaukta ir svečių ‒ Klaipėdos miesto „Viesulo“ sporto centro graikų-romėnų imtynių sporto šakos atstovų, kurie mokiniams pademonstravo kovos veiksmus. Tądien mūsų mokyklos ugdytiniai taip pat dalyvavo į mokyklą atvežtos Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos kilnojamosios parodos „Kai Klaipėda Memeliu vadinos: laisvalaikio pramogos“ ir mokyklos neformaliojo švietimo užsiėmimų pristatymuose.
Rugsėjo 3-ioji buvo skirta gimtojo krašto pažinimui. Penktokai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Dingęs miestas“, skirtame susipažinti su XX a. pradžios Klaipėda, Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje. 6‒10 klasių mokiniai su klasių auklėtojais vyko į Vilnių, Kauną ir Anykščius. Nuvykę į Lietuvos sostinę, septintokai aplankė Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmus, Gedimino pilies bokšte įsikūrusį Pilies muziejų, Vilniaus arkikatedrą ir senamiestį. Šeštokai lankėsi Kauno IX forto muziejuje, Vytauto Didžiojo karo muziejuje. 8‒10 klasių mokiniai Anykščiuose lankėsi A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialiniame muziejuje, Siauruko muziejuje, pasivaikščiojo Medžių lajų tako komplekse, pasivažinėjo pramogų ir sporto centro „Kalita“ rogučių trasa, pamatė rašytojo J. Biliūno kapą.
Netradicinio ugdymo veiklos ‒ įdomi ir prasminga įžanga į naujuosius mokslo metus.

Skip to content