Penktokai klausėsi paskaitos apie lytinį brendimą

Vasario 12 dieną 5a ir 5b klasių mokiniams mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė L. Domarkienė skaitė paskaitą apie lytinį brendimą „Tavo kūnas auga ir keičiasi“. Jos tikslas ‒ padėti penktokams suvokti fizinius ir emocinius pasikeitimus, vykstančius paauglystėje, įsisavinti tinkamus higienos įpročius, supažindinti su reprodukcinės sistemos terminologija.
Mokiniams buvo pademonstruotos pateiktys apie kūno pokyčius lytinio brendimo metu, kalbėta apie asmens higienos svarbą paauglystėje. Taip pat aptartos pagarbos savo kūnui, lyties identiteto temos. Norintieji sužinoti savo tikėtiną ūgį pilnai subrendus, galėjo jį paskaičiuoti pagal specialią formulę.
Penktokai ne tik klausėsi paskaitos, bet ir aktyviai dalyvavo viktorinoje. Jos metu buvo galima laimėti Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro įsteigtus prizus ‒ šviečiančius rašiklius.
Tikimasi, kad ši paskaita paaugliams padės priimti neišvengiamas permainas, sumažins su brendimo laikotarpiu susijusį stresą bei padidins savivertę.

Skip to content