Paskutines mokslo metų dienas skyrėme netradicinio ugdymo veikloms

Birželio 17–18 dienos buvo skirtos kultūrinei pažintinei veiklai.
Birželio 17 dieną 5a klasės mokiniai aplankė Smiltynėje išlikusius Antrojo pasaulinio karo gynybinius įtvirtinimus. 5b klasės mokiniams vesta ekskursija Senųjų žvejybos laivų aikštelėje ir laive „Dubingiai“. Šeštokai tądien dalyvavo Lietuvos jūrų muziejuje vykusiame edukaciniame užsiėmime „Ateities kapitonai“, septintokai – ,,Vėjų uostas“, aštuntokai – „Jūra ir Lietuva“, o devintokai – „Priimk jūros iššūkį“.
Birželio 18 dieną 5a klasės mokiniai susipažino su laivais, esančiais Senųjų žvejybinių laivų aikštelėje. 5b, 6a, 7a ir 8a klasių mokiniams vestos ekskursijos po Klaipėdos senamiestį. 6b klasės mokiniai tądien dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Laikas ir žaidimai“ LNDM Laikrodžių muziejaus Saulės laikrodžių parke, o devintokai – edukaciniame užsiėmime „Klaipėda Antrojo pasaulinio karo metais“ Mažosios Lietuvos istorijos muziejui priklausančioje ekspozicijų salėje „Muziejus 39/45“.
Birželio 21–22 dienos buvo skirtos gerų darbų atlikimui.
Birželio 21 dieną penktokai bei šeštokai tvarkė ir grąžino vadovėlius, grožinės literatūros knygas mokyklos bibliotekai. 8a klasės mokiniai vyko į Melnragę tvarkyti paplūdimio.
Birželio 22 dieną penktokai ne tik turiningai leido laiką prie jūros, bet ir švarino pajūrį. 6b klasės mokiniai vyko į Tauralaukį, dešiniajame Danės krante esantį miškelį, kuriame ne tik rinko šiukšles, bet ir pamatė Velnio akmenį bei Luizės ąžuolą. 7–9 klasių mokiniai tądien tvarkė vadovėlius ir juos nešė į mokyklą.
Birželio 23-ąją, paskutinę šių mokslo metų dieną, nuotoliniu būdu vyko šventinės klasių valandėlės.

Skip to content