Paskutinę mokslo metų savaitę skyrėme netradicinio ugdymo veikloms

Birželio 15 dieną mokiniai nuotoliniu būdu galėjo dalyvauti kultūros žinių gilinimui skirtuose užsiėmimuose „Kuriame teatrą namuose“, „Paveikslas gyvai“ bei klausytis paskaitos apie mokyklų situaciją tarpukario Lietuvos sostinėje Kaune. Tądien vykusių užsiėmimų metu pademonstruota, kaip namų sąlygomis sukurti šešėlių ir lėlių teatrą bei, pasitelkiant po ranka esančius daiktus, atkurti žymių tapytojų paveikslus.
Antra netradicinio ugdymo savaitės diena buvo skirta karybai ir laivybai. Mokiniai turėjo galimybę virtualiai plaukti Klaipėdos uosto akvatorija, taip pat nuotoliniu būdu dalyvauti užsiėmimuose „Išgyvenimas vyksta kiekvieną dieną“ bei „Dvikovės sporto šakos ir pilietiškumo pagrindai“.
Birželio 17-oji buvo skirta sportui. Išklausę paskaitą „Pakalbėkime apie sveikatą“, mokiniai dalyvavo nuotolinėje sporto treniruotėje ir estafetėse.
Birželio 18 dieną buvo sudaryta galimybė stiprinti emocinę sveikatą. Mokiniai sužinojo, kad muzika, piešimas ir naminiai gyvūnai gali pasitarnauti terapijai ‒ padėti nusiraminti po streso, atsipalaiduoti, sumažinti nerimą ir nuovargį. Buvo piešiami fraktalai, klausomasi Enya muzikos, bendraujama su augintiniais.
Paskutinę mokslo metų dieną klasių auklėtojos nuotoliniu būdu vedė šventines valandėles, kurių metu buvo pasidžiaugta mokinių pasiekimais, pakalbėta apie saugų elgesį gamtoje, palinkėta smagių ir prasmingų vasaros atostogų.

Skip to content