Organizavome projekto „Augame tėvynei“ IV etapo veiklas

Gegužės 14–15 dienomis mūsų gimnazija organizavo kadetinio ugdymo programą vykdančių mokyklų nacionalinio projekto „Augame tėvynei“ IV etapo veiklas. Į mūsų ugdymo įstaigą buvo atvykę mokiniai ir jų mokytojai iš Plungės rajono Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos, Vilniaus Antakalnio gimnazijos, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus. Atvykusiesiems buvo sudaryta galimybė apsilankyti Vilniaus technikos universiteto Lietuvos jūreivystės akademijoje, Klaipėdos senamiestyje, pakrantės artilerijos baterijoje „Memel Nord“. Svečiai kartu su mūsų gimnazijos IIa ir IIb klasių mokiniais dalyvavo kliūčių ruožo bei jūrinių mazgų rišimo varžybose, socialinių mokslų akademinių žinių patikrinime. Klaipėdos jūrų kadetų gimnazijos komanda iškovojo pirmą vietą. Sveikiname nugalėtojus!

Skip to content