Organizavome miesto mokyklų mokinių komandų žaidynes „Jaunojo žvalgo kelias“

Spalio 27 dieną pievoje už mūsų mokykloje vyko Klaipėdos bendrojo ugdymo mokyklų mokinių komandų žaidynės ,,Jaunojo žvalgo kelias”, skirtos  Klaipėdos miesto 770 metų jubiliejui. Jų tikslas ‒ ugdyti sąmoningą žmogų, suprantantį fizinio aktyvumo ir sporto svarbą, skatinti mokinių bendradarbiavimą ir tobulinti mokinių komandinio darbo įgūdžius. Klaipėdos regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyrius įrengė kliūčių ruožą su įvairiomis kariuomenės pratybų priemonėmis. Žaidynių dalyviai buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes. Šešios komandos turėjo įveikti ne tik karinę estafetę, bet ir dalyvauti virvės traukimo varžybose. Sėkmingiausiai žaidynėse pasirodė mūsų mokyklos 5‒7 ir 8‒10 klasių mokinių komandos. Nugalėtojams buvo įteikti diplomai, taurės ir atminimo dovanos. Už dalyvavimą žaidynėse dėkojame komandoms iš Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijos ir Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazijos.

Skip to content