Organizavome Klaipėdos miesto 5‒8 klasių mokinių dailaus rašto konkursą „Žąsies plunksna“

Klaipėdos jūrų kadetų mokykla nuotoliniu būdu organizavo Klaipėdos miesto 5‒8 klasių mokinių dailaus rašto konkursą „Žąsies plunksna“. Jame dalyvavo 63 mokiniai iš 18 uostamiesčio bendrojo ugdymo mokyklų.
Lietuvos Respublikos Seimas 2021-uosius yra paskelbęs M. Gimbutienės metais, tad konkurso dalyviai turėjo nurašyti ištrauką iš šios lietuvių archeologės, antropologės, baltų ir indoeuropiečių kultūros tyrinėtojos knygos „Laimos palytėta“.
5-ų klasių mokinių grupėje geriausiai sekėsi A. Oniščiuk iš Klaipėdos „Gabijos“ progimnazijos. Antra vieta teko D. Kondratovič iš Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos, o trečia ‒ Klaipėdos Vitės progimnazijos ugdytinei E. Lukošiūtei.
6-ų klasių mokinių grupėje geriausiu pripažintas Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos mokinės G. Kaupinytės darbas. Antrą vietą užėmė D. Kasparavičiūtė iš Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos, o trečią ‒ J. Chropenko iš Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazijos.
7-ų klasių mokinių grupėje konkursą laimėjo Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos ugdytinė E. Znaidauskaitė. Klaipėdos licėjaus atstovei L. Leonavičiūtei skirta antra vieta, o Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos septintokei K. Petrovai ‒ trečia.
8-ų klasių mokinių grupėje komisija pirmą vietą skyrė U. Venckutės iš Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos dailaus rašto darbui. Antrą vietą laimėjo G. Budrytė iš Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos, o trečią ‒ Klaipėdos licėjaus ugdytinė D. Lygnugarytė.
Mūsų mokyklai šiame konkurse atstovavo keturi 5‒8 klasių mokiniai.
Visiems dailaus rašto konkurso „Žąsies plunksna“ dalyviams išsiųsti padėkos raštai, o prizinių vietų laimėtojų laukia mūsų mokyklos įsteigti diplomai ir dovanėlės.

Skip to content