Organizavome Klaipėdos miesto 5‒8 klasių mokinių dailaus rašto konkursą „Žąsies plunksna“

Klaipėdos jūrų kadetų mokykla vasario 28 dieną organizavo Klaipėdos miesto 5‒8 klasių mokinių dailaus rašto konkursą „Žąsies plunksna“.

Jame dalyvavo 64 mokiniai iš 19 uostamiesčio bendrojo ugdymo mokyklų. Konkursas buvo skirtas 2024-iesiems ‒ Švyturių metams Klaipėdoje ir Neringoje, tad jo dalyviai turėjo nurašyti ištrauką apie švyturius iš A. Jurkšto knygos „Lietuvos švyturių istorija“. 5-ų klasių mokinių grupėje geriausiai sekėsi G. Bočkutei iš Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos. Antra vieta teko U. Gečaitei iš VšĮ „Vaivorykštės tako“ gimnazijos, o trečia ‒ Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos ugdytinei O. Andrulytei. 6-ų klasių mokinių grupėje geriausiu pripažintas Klaipėdos Sendvario progimnazijos mokinės G. Juciūtės darbas. Antrą vietą užėmė I. Dilytė iš Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos, o trečią ‒ M. Kolčeva iš Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijos. 7-ų klasių mokinių grupėje konkursą laimėjo Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos ugdytinė K. Steponkutė. Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos atstovei S. Rakauskytei skirta antra vieta, o Klaipėdos Vitės progimnazijos septintokui P. Zavackui ‒ trečia. 8-ų klasių mokinių grupėje komisija pirmą vietą skyrė E. Larkinos iš Klaipėdos Gedminų progimnazijos dailaus rašto darbui. Antrą vietą laimėjo M. Linkevičiūtė iš Klaipėdos Vitės progimnazijos, o trečią vietą ‒ Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos ugdytinė A. Puškarytė ir Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijos mokinė E. Norkutė. Mūsų mokyklai šiame konkurse atstovavo  keturi 5‒8 klasių mokiniai. Visiems dailaus rašto konkurso „Žąsies plunksna“ dalyviams įteikti padėkos raštai, o prizinių vietų laimėtojų laukia mūsų mokyklos įsteigti diplomai. Konkurso dalyviai ir jų mokytojai taip pat rinko tvarkingiausią sąsiuvinį. Šį titulą pasidalino Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijos penktokė O. Špogytė,  Klaipėdos Gedminų progimnazijos aštuntokė E. Larkina ir Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos aštuntokė S. Lukošiūtė. Sveikiname nugalėtojus!

Skip to content