Organizavome Klaipėdos miesto 5‒8 klasių mokinių dailaus rašto konkursą „Žąsies plunksna“

Klaipėdos jūrų kadetų mokykla vasario 22 dieną organizavo Klaipėdos miesto 5‒8 klasių mokinių dailaus rašto konkursą „Žąsies plunksna“. Jame dalyvavo 58 mokiniai iš 17 uostamiesčio bendrojo ugdymo mokyklų.

Konkursas buvo skirtas Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui, tad jo dalyviai turėjo nurašyti ištrauką apie sukilėlių žygį į Klaipėdą iš E. Barauskienės knygos „Kovingoji Ėvė. Kaip Ieva Simonaitytė gynė lietuviškumą ir gentainius“. 5-ų klasių mokinių grupėje geriausiai sekėsi A. Stankutei iš Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijos. Antra vieta teko G. Juciūtei iš Klaipėdos Sendvario progimnazijos, o trečia ‒ Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijos ugdytinei M. Kolčevai. 6-ų klasių mokinių grupėje geriausiu pripažintas Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos mokinės R. Garjonytės darbas. Antrą vietą užėmė A. Lupandina iš Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, o trečią ‒ A. M. Narvilaitė iš Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos. 7-ų klasių mokinių grupėje konkursą laimėjo Klaipėdos Vitės progimnazijos ugdytinė E. Lukošiūtė. Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos atstovei K. Vitkauskaitei skirta antra vieta, o Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijos septintokei E. Norkutei ‒ trečia. 8-ų klasių mokinių grupėje komisija pirmą vietą skyrė A. Dauginytės iš Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos dailaus rašto darbui. Antrą vietą laimėjo O. Beržinskas iš Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos, o trečią vietą ‒ Klaipėdos licėjaus ugdytinė B. Štrimaitytė. Mūsų mokyklai šiame konkurse atstovavo  keturi 5‒8 klasių mokiniai. Visiems dailaus rašto konkurso „Žąsies plunksna“ dalyviams įteikti padėkos raštai, o prizinių vietų laimėtojų laukia mūsų mokyklos įsteigti diplomai. Konkurso dalyviai ir jų mokytojai taip pat rinko tvarkingiausią sąsiuvinį. Šį titulą pasidalino Klaipėdos Sendvario progimnazijos penktokė G. Juciūtė, Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijos septintokė E. Norkutė ir Klaipėdos Prano Mašioto progimnazijos aštuntokas O. Beržinskas. Sveikiname nugalėtojus!

Skip to content