Organizavome Klaipėdos miesto 5‒8 klasių mokinių dailaus rašto konkursą „Žąsies plunksna“

Klaipėdos jūrų kadetų mokykla nuotoliniu būdu organizavo Klaipėdos miesto 5‒8 klasių mokinių dailaus rašto konkursą „Žąsies plunksna“. Jame dalyvavo 50 mokinių iš 14 uostamiesčio bendrojo ugdymo mokyklų.
Konkursas buvo skirtas Klaipėdos 770 metų sukakčiai, tad jo dalyviai turėjo nurašyti ištrauką apie šį miestą iš J. Saulėnienės ir R. Tarik knygos „Nugrimzdusi Klaipėda“.
5-ų klasių mokinių grupėje geriausiai sekėsi A. Adomaitytei iš Klaipėdos „Smeltės“ progimnazijos. Antra vieta teko E. Žiliūtei iš Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijos, o trečia ‒ VšĮ „Vaivorykštės tako“ gimnazijos ugdytiniui A. Ureniovui.
6-ų klasių mokinių grupėje geriausiu pripažintas Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos mokinės D. Kondratovič darbas. Antrą vietą užėmė E. Lukošiūtė iš Klaipėdos Vitės progimnazijos, o trečią ‒ G. Saveikaitė iš Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos.
7-ų klasių mokinių grupėje konkursą laimėjo Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos ugdytinė A. Turskytė. Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijos atstovei D. Kasparavičiūtei skirta antra vieta, o Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijos septintokei A. Lipskytei ‒ trečia.
8-ų klasių mokinių grupėje komisija pirmą vietą skyrė L. Leonavičiūtės iš Klaipėdos licėjaus dailaus rašto darbui. Antrą vietą laimėjo V. Kiaurakytė iš Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos, o trečią vietą pasidalino Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos ugdytinė S. Lajauskytė ir Klaipėdos „Saulėtekio“ progimnazijos aštuntokė M. Kaluzevičiūtė.
Mūsų mokyklai šiame konkurse atstovavo keturi 5‒8 klasių mokiniai.
Visiems dailaus rašto konkurso „Žąsies plunksna“ dalyviams išsiųsti padėkos raštai, o prizinių vietų laimėtojų laukia mūsų mokyklos įsteigti diplomai.

Skip to content