Netradicinio ugdymo dieną skyrėme profesiniam veiklinimui

Sausio 25-ąją, netradicinio ugdymo dieną, mokiniai dalyvavo veiklose, skirtose aktyviai pažinti įvairias užimtumo sritis, profesijų ypatumus ir karjeros galimybes.
5a klasės mokiniai vyko į Klaipėdos apskrities I. Simonaitytės viešosios bibliotekos edukacinę erdvę „Knygos ženklai“, o 5b klasės mokiniai dalyvavo edukacijoje „Atskleisk medžio paslaptį“ Klaipėdos universiteto botanikos sode. Penktokai susipažino su bibliotekininko ir botaniko profesijomis.
Šeštokams, septintokams ir aštuntokams klasių auklėtojai tądien vedė ugdymo karjerai pamoką „Profesijų labirintas“, o VšĮ Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokyklos „Žeimys“ treneriai organizavo pratybas, kurių metu buvo mokomasi valdyti vėjaratį.
9a ir 10a klasių mokiniai nuotoliniu būdu dalyvavo ugdymo karjerai pamokoje „Ką verta žinoti planuojantiems karjerą?“ ir taip pat mokėsi važiuoti vėjaračiu.
Profesinio veiklinimo pamokos, edukaciniai užsiėmimai, pažintis su profesijomis padėjo mokiniams gilinti pažinimo, komunikavimo, socialines kompetencijas, kurios bus svarbios tolimesniame jų gyvenime.

Skip to content