Netradicinio ugdymo dieną skyrėme karjeros galimybių pažinimui

Spalio 16-ąją, netradicinio ugdymo dieną, mokiniams organizuotos pažintinės išvykos ir susitikimai su įvairių profesijų atstovais.
5a ir 5b klasių mokiniai su klasių auklėtojais D. Blaževičiumi ir I. Kavaliauskaite dalyvavo edukacinėje išvykoje į Kuršių nerijos nacionalinį parką. Penktokai susipažino su vandens sporto šakomis, medžio drožėjo profesija bei Kuršių nerijos gamta.
6a ir 6b klasių mokiniai su klasių auklėtojomis A. Pluščiauskiene ir J. Barasiene tądien lankėsi Respublikiniame Vaclovo Into akmenų muziejuje ir Orvidų sodyboje-muziejuje, taip pat vaikščiojo po Salantų regioninio parko Šauklių riedulyną. Šeštokai susipažino su akmentašio, minerologo ir muziejininko profesijomis.
7a ir 8a klasių mokiniai su klasių auklėtojomis A. Šaučiūniene, I. Tamašauskaite ir istorijos mokytoju T. Girtu vyko į Molėtų astronomijos observatoriją bei Lietuvos etnokosmologijos muziejų. Mokiniai apžiūrėjo muziejų ekspozicijas ir susipažino su astronomo profesija.
Devintokai su klasės auklėtoja I. Žurauskaite lankėsi Vilniuje. Pavaikščioję po sostinės senamiestį, lankėsi Lietuvos banko Pinigų muziejuje, o po to laiką leido „Vichy“ vandens pramogų parke. 9a klasės mokiniai pagilino žinias apie gido bei monetų kalėjo profesijas.
Netradicinio ugdymo diena mokiniams buvo turininga ir smagi.

Skip to content