Netradicinio ugdymo dieną skyrėme bendruomenės ryšių stiprinimui

Gegužės 31 dieną mokykloje vyko bendruomenės dienos „Keliame bures kartu su Klaipėdos jūrų kadetų mokykla!“ renginys, kuriame dalyvavo mokiniai, jų tėvai ir mokytojai. Kiekviena klasė pristatė iš anksto paruoštą meninę užduotį.

Susirinkusiesiems mūsų mokyklos mokiniai šoko šiuolaikinį šokį „Boom“ ir valsą, o Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos šokių kolektyvas atliko ispanų šokį. Mūsų mokyklos vokalinis ansamblis „Žygio dainų pynė“ dainavo J. Jaručio dainą „Rami“ ir ukrainiečių liaudies dainą „Tu, motule miela“. Po to vyresniųjų klasių mokiniai ir jų tėvai rungėsi atlikdami protmūšio „Kas, kur, kada Klaipėdoje?“ užduotis, kurias geriausiai sekėsi įveikti 11a klasės komandai. 5‒7 klasių mokiniai dalyvavo karinėse estafetėse stadione. Jų nugalėtoja paskelbta 6b klasės komanda. Vėliavos aikštėje mokyklos bendruomenės nariai galėjo pasikalbėti prie vaišių stalų.

Skip to content