Netradicinio ugdymo dieną dalyvavome prasmingose veiklose

Gegužės 15-ąją organizavome bendruomenės dieną „Keliame bures su KJKG“. Penktokai, aštuntokai ir Ib, IIIa klasių mokiniai keltu  kėlėsi į Smiltynę, kur dalyvavo Klaipėdos miesto jūrinės kultūros apdovanojimų „Albatrosas“ teikimo ceremonijoje. Jos metu padėkos raštus gavo mūsų gimnazijos neformaliojo švietimo mokytojas J. Anisimenko ir 7b klasės mokinys R. Rapalas. 6a, Ia ir IVa klasių mokiniai lankėsi Klaipėdos sportininkų namuose-muziejuje. 7b klasės mokiniai  renginyje, skirtame švento Jono bažnyčios atstatymui, susitiko, bendravo ir vaišino pačių gamintais saldžiais kepiniais sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Klaipėdos viltis“ narius. 7a, 6b ir IIIb klasių mokiniai dalyvavo aplinkos tvarkymo talkoje pietinėje miesto dalyje.

Skip to content