Netradicinio ugdymo dieną dalyvavome kalėdiniuose renginiuose

Gruodžio 23-ąją, netradicinio ugdymo dieną, mokyklos bendruomenei organizavome renginius, skirtus artėjančioms didžiosioms metų šventėms.
Mokiniams ir jų mokytojams buvo parodytas dramos studijos narių sukurtas spektaklis „Kalėdos povandeninėje karalystėje“. Du šokius žiūrovams dovanojo 6a klasės mokinė R. Ignatavičiūtė.
5–6 ir 7–10 klasių mokiniai bei klasių auklėtojai skirtingu laiku dalyvavo šventiniame karnavale – scenoje įdomiai ir žaismingai pristatė muzikinius pasirodymus, parengtus pagal dar lapkričio mėnesį burtų keliu ištrauktus istorinius laikotarpius. 5‒6 klasių grupėje vertinimo komisija geriausiu pripažino 6a klasės mokinių pasirodymą, o 7‒10 klasių grupėje nugalėtojais tapo devintokai. Taip pat buvo paskelbti gražiausiai mokinių papuošti kabinetai. Pirmame korpuse kūrybiškiausiai kabinetą dekoravo 5b klasės, o antrame ‒ 7a klasės mokiniai. Mūsų mokyklos bibliotekoje visą gruodžio mėnesį vyko konkursas „Atpažink savo mokytoją vaikystėje“. Jo nugalėtoja paskelbta 8a klasės mokinė S. Slivskytė, pateikusi daugiausiai teisingų atsakymų.
Pasibaigus karnavalui, mokiniai keitėsi dovanėlėmis, bendravo, gėrė arbatą ir vaišinosi saldumynais klasių auklėtojų kabinetuose.
Gruodžio 23-iosios popietę devintokai su mūsų mokyklos neformaliojo švietimo skyriaus mokytojais susirungė draugiškose futbolo varžybose.

Skip to content