Būsimų kadetų tėvelių (globėjų, rūpintojų) dėmesiui!

2024 m. birželio 10 d. 17.30 val. mokykloje vyks būsimų kadetų, pradėsiančių mokytis nuo 2024 m. rugsėjo 1 d. tėvelių (globėjų, rūpintojų) susirinkimas.

Kviečiame dalyvauti.

 Informacija apie Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos kadeto uniformą

Jūrų kadeto uniformą galima įsigyti UAB ,,Totema“ parduotuvėje ,,Uniformos“, Rumpiškės g. 2, Klaipėda.

2024 m. birželio 12 d. nuo 9.00 iki 14.00 val. į Klaipėdos jūrų kadetų mokyklą atvyksta jūrų kadetų mokyklines uniformas parduodančios parduotuvės „Uniformos“ darbuotojai. Turėsite galimybę įsigyti jau pasiūtas mokyklinės uniformos dalis (megztinį, marškinius, kelnes) arba pagal individualius išmatavimus užsisakyti uniformą.

Labai svarbu viską atlikti kuo anksčiau, kad kadetai Rugsėjo 1-osios šventėje dalyvautų dėvėdami pilną uniformą.  

Uniformos sudedamųjų dalių kaina:

Megztinis – 42 Eur;
Marškiniai (ilgomis ar trumpomis rankovėmis) – 22 Eur;
Uniforminės kelnės – 35–38 Eur;
Kepurė su snapeliu ir mokyklos logotipu – 8 Eur;

Paradinė balta palaidinė su giuisu – 39 Eur;

Marškinėliai su mokyklos logotipu 10 Eur.

Svarbu: parduotuvės darbuotojai pageidauja, kad už uniformą būtų atsiskaitoma iš karto vietoje (taip pat ir už užsakytą uniformą ar jos dalis).

2024 m. rusėjo 1 d. kadetai, jau davę priesaiką, bei tie, kurie sėkmingai baigė pirmuosius mokslo metus ir duos priesaiką, turi vilkėti paradinę baltą palaidinę su giuisu.

Naujai priimtiems mokiniams, būsimiems kadetams, pradėsiantiems mokytis nuo 2024 m. rugsėjo 1 d., tiek kasdien, tiek rugsėjo 1 d. reikės dėvėti įprastą Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos kadeto uniformą, paradinės uniformos pirkti nereikia.

Naujokams berečių pirmuosius mokslo metus nereikės, jie turi įsigyti kepuraites su snapeliu (beisbolo kepuraitė) su mokyklos logotipu.

Kasdieninį jūrų kadeto uniformos komplektą sudaro: kelnės, marškiniai (ilgomis bei trumpomis rankovėmis), megztinis, sportiniai marškinėliai, kepurė ar beretė ir striukė.

Dėl detalesnės informacijos galima kreiptis:

Inga Tamašauskaitė, neformaliojo švietimo skyriaus vedėja,
el. p. inga.tamasauskaite@jurukadetai.lt

tel. +370 673 59255


Skip to content