Mokyklos komanda sėkmingai pasirodė renginyje „Dangės ralis-festivalis“

Rugsėjo 23 dieną mūsų mokyklos bendruomenės atstovai ‒ mokiniai, jų tėvai ir mokytojai ‒ rinkosi skvere prie burlaivio „Meridianas“, kur vyko Lietuvos jūrininkų sąjungos organizuotas renginys „Dangės ralis-festivalis“, skirtas Pasaulinei jūros dienai.

Mokyklos komanda du kartus plaukė  dvidešimties vietų drakono valtimi ir išbandė jėgas komandinio irklavimo rungtyje, dalyvavo Lietuvos jūrų muziejaus darbuotojų organizuotoje viktorinoje „Su jūra mes didesni“, vertinami Lietuvos raudonojo kryžiaus Klaipėdos skyriaus narių, teikė pirmąją pagalbą. Mūsų mokyklos mokiniai taip pat savanoriavo renginyje, pristatė mokyklos veiklą, miestiečius ir miesto svečius mokė rišti jūrinius mazgus, daryti išorinį širdies masažą. Mokyklos atstovai, susirungę su dvylikos komandų atstovais, geriausiai atsakė į viktorinos klausimus ir gavo kvietimą apsilankyti Lietuvos jūrų muziejaus Baltijos jūros gyvūnų reabilitacijos centre. Bendroje įskaitoje jie užėmė trečią vietą ir laimėjo edukacinį užsiėmimą prie navigacinio treniruoklio Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje. Didžiuojamės mūsų mokyklos bendruomenės atstovais ir sveikiname tapus prizininkais!

Skip to content