Mokiniai susipažino su jachta „Odisėja“ ir dalyvavo buriavimo mokymuose

Rugsėjo 29 dieną mūsų mokyklos 5a klasės mokiniai lankėsi Klaipėdos kruizinių laivų terminale, kur turėjo galimybę apžiūrėti dvistiebę jūrinę jachtą „Odisėja“. Užlipę ant šio Klaipėdos universiteto burlaivio denio, jie mokėsi tvirtinti lynus ir kelti bures. Mokiniai susipažino su laivo sandara, jūrlapiu, navigacijos įranga ir saugumo priemonėmis, aplankė po deniu įrengtas patalpas.
Spalio 1 dieną 6–7 klasių mokiniai su neformaliojo švietimo mokytoju D. Blaževičiumi dalyvavo mokomajame buriavimo plaukime po Kuršių marias. Tapę „Odisėjos“ įgulos nariais, jie kėlė bures, navigavo jachtą uosto akvatorijoje, atliko kitus buriuotojams privalomus darbus.
Mokinių lankymasis jachtoje „Odisėja“ ir jų mokymasis buriuoti antrus metus vykdomas pagal mūsų mokyklos ir Klaipėdos universiteto vadovų pasirašytą bendradarbiavimo sutartį.

Skip to content