Mokėmės laikytis higienos taisyklių ir teikti pirmąją pagalbą

Gegužės 22 dieną gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė L. Žaltauskaitė 7a, 7b ir IIa, IIb klasių mokiniams skaitė paskaitas „Pagalba nelaimėje” bei „Higiena nuo galvos iki kojų”. Gimnazistai mokėsi laikytis švaros taisyklių ir teikti pirmąją pagalbą nukentėjusiajam.

Skip to content