Minėjome Tarptautinę civilinės saugos dieną

Gegužės 20 dieną 8a ir 8b klasių mokiniai su mokytoju V. Simėnu vyko į Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centrą dalyvauti Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų viktorinoje „Žinojimas saugo“. Viktorina buvo skirta Tarptautinei civilinės saugos dienai. Mūsų gimnazijos aštuntokai iškovojo antrą vietą. Sveikiname prizininkus!

Skip to content