Gegužės 20 dieną 8a ir 8b klasių mokiniai su mokytoju V. Simėnu vyko į Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centrą dalyvauti Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų viktorinoje „Žinojimas saugo“. Viktorina buvo skirta Tarptautinei civilinės saugos dienai. Mūsų gimnazijos aštuntokai iškovojo antrą vietą. Sveikiname prizininkus!












