Gegužės 14 dieną mūsų gimnazijos II–III klasių mokiniai su istorijos mokytoju T. Girtu vyko į Lietuvos kariuomenės Klaipėdos įgulos karininkų ramovę. Čia, minint Pilietinio pasipriešinimo dieną, organizuota viktorina. Mūsų gimnazijos komandai skirta pirma vieta. Sveikiname nugalėtojus!












