Minėjome Pasaulinę vandenynų dieną

Birželio 8-ąją, Pasaulinę vandenynų dieną, mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Lietuvos jūrų muziejaus organizuotame renginyje „Patirk, išgirsk, atrask save kaip jūrą“. Nuo miesto centro iki pat Klaipėdos universiteto judėjo specialus ekologinis karavanas, autobusų stotelėse muziejaus darbuotojai praeiviams rengė edukacines veiklas, o bendrojo ugdymo mokyklų atstovai organizavo žaibinius sambūrius, kuriais siekė atkreipti dėmesį į Pasaulinį vandenyną, stabdyti žalingą žmogaus įtaką jam, raginti saugoti ir neteršti mūsų planetos vandens telkinių. Mūsų mokyklos mokiniai tądien šoko miesto centre, prie Senamiesčio stotelės. Jie vilkėjo baltus marškinėlius, prie kurių buvo prisegtas užrašas: „Vanduo – gyvybė! Vanduo – jėga! Saugosime jį visada!“

Šis renginys vykdytas pagal projektą „Klaipėda ‒ Europos jaunimo sostinė 2021“.

Kaip mokiniams sekėsi, galite pamatyti paspaudę šią nuorodą:

https://fb.watch/5-hDmSGqiA/

Skip to content