Minėjome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną mokykloje ir mieste

Vasario 9-ąją, nepamokinę dieną, skyrėme pažintinei, praktinei, pilietinei veiklai. Mokyklos kieme vyko Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas, kuriame dalyvavo ne tik mūsų mokyklos, bet ir Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijos, Klaipėdos „Gilijos“ pradinės mokyklos mokiniai, Klaipėdos lopšelio-darželio „Puriena“ bei Klaipėdos lopšelio-darželio „Švyturėlis“ ugdytiniai.

Renginys pradėtas iškilminga rikiuote. Po to skambėjo dainos ir eilės apie tėvynę, mokiniai šoko polką. Taip pat vyko pilietinė akcija ,,Mūsų širdys Lietuvai”, kurios metu mokiniai ir mokytojai, rankose laikydami tautinę atributiką, mokyklos kieme susibūrė į žaibišką sambūrį. Po to klasių auklėtojai vedė pilietiškumo pamokas. Vasario 16 dieną mūsų mokyklos garbės sargybos būrys kartu su Klaipėdos karinės įgulos padaliniais dalyvavo iškilmingoje rikiuotėje, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Nuo Klaipėdos Švenčiausios Mergelės Marijos Taikos Karalienės bažnyčios mokiniai žygiavo į Klaipėdos pilies aikštę, kurioje vyko Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas.

Skip to content