Minėjome Laisvės gynėjų dieną

Sausio 10 dieną 6a ir 6b klasių mokiniams vestos integruotos istorijos ir technologijų pamokos „Aš atsimenu, kodėl esame laisvi“, kurių metu šeštokams buvo pasakojama apie tragiškus Sausio 13-osios įvykius, žmonių pasipriešinimą Sovietų Sąjungos agresijai, piešiami piešiniai, skirti Laisvės gynėjų dienai.

Sausio 12 dieną mūsų mokyklos bendruomenė prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“. Rytą languose sušvito žvakutės, simbolizuojančios apgintos laisvės šviesą, gyvybę, vienybę, atmintį ir susikaupimą. Mokiniams buvo vedamos istorinės atminties pamokos „Ką man reiškia laisvė?”, kurių metu buvo giedamas Lietuvos valstybės himnas, skaitomos eilės, prisiminti ir tylos minute pagerbti žuvusieji Sausio 13-ąją, žiūrėta ir aptarta dokumentinė vaizdo medžiaga, kalbėta apie 1991 metų sausio įvykių prasmę mūsų valstybei. Sausio 12-osios vakare mūsų mokyklos atstovai dalyvavo renginyje prie Klaipėdos miesto savivaldybės pastato, kur buvo uždegti atminimo laužai.

Skip to content