Minėjome Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-metį

Sausio 13‒14 dienomis mūsų mokyklos atstovai dalyvavo tradiciniame pėsčiųjų nakties žygyje „Klaipėdos sukilėlių keliais“, kuris šiais metais buvo skirtas Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos šimtmečiui. Žygeiviai, eidami iš Kretingos į Klaipėdą, įveikė 25 kilometrų atstumą. Jiems įteikti medaliai ir diplomai. Sausio 15 dieną Klaipėdos skulptūrų parke, prie paminklo „Už laisvę žuvusiems“, vyko  iškilmingas minėjimas, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui. Ceremonijoje dalyvavo Respublikos Prezidentas G. Nausėda ir kiti garbingi valstybės asmenys bei miesto vadovai. Ją papildė Vakarų (jūros) šaulių 3-iosios rinktinės šaulių priesaika ir jaunųjų šaulių pasižadėjimas. Mūsų mokyklos mokinių būriui buvo suteikta garbė žygiuoti ir stovėti kartu su Klaipėdos karinės įgulos padaliniais.

Skip to content