Lankėmės JAV karinio laivyno desantiniame laive „Arlington (LPD-24)“ ir susitikome su jo įgulos nariais

Rugsėjo 14 dieną mūsų mokykloje lankėsi ir su 9‒11 klasių mokiniais bendravo į Klaipėdos uostą atplaukusio JAV jūrų desanto operacijų laivo „Arlington (LPD-24)“ įgulos nariai. Svečiai papasakojo, kad 2013 metais pradėtas eksploatuoti 208 metrų ilgio karo laivas gali plukdyti ne tik  apie 800 jūrų pėstininkų, bet ir transportuoti amfibijas, desanto katerius ir sraigtasparnius. Susitikime dalyvavę įgulos nariai prisistatė, paaiškino, kokia jų darbo laive specifika, atsakė į užduotus klausimus. Uždavusieji įdomiausius klausimus buvo apdovanoti emblemomis ir antpečiais. Rugsėjo 16 dieną mūsų mokyklos 5‒11 klasių mokiniai lankėsi minėtame laive. Vizito metu jie susipažino su laivo statymo istorija, vykdytomis operacijomis, vaikščiojo jo deniais, apžiūrėjo vidaus patalpas.

Skip to content