Kvietimas

Mieli Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos mokiniai ir tėveliai,

mūsų bendruomenės  Rugsėjo 1-osios šventė tradiciškai vyks  Klaipėdos miesto piliavietėje, aikštėje prie rytinės kurtinos salės, 11.45 val. Mokiniai kadeto priesaiką duos ne tik jų artimųjų,  mokyklos pedagogų, bet ir viso Klaipėdos miesto akivaizdoje.

Siekiant, kad šventė praeitų sklandžiai, bus organizuojama rikiuotės apžiūra ir repeticijos.Kadetai rikiuotės apžiūroje ir repeticijoje dalyvauja su uniforma. Priesaiką davę bei mokiniai, duosiantys priesaiką šiais mokslo metais, dalyvauja su paradine uniforma. Visų kadetų dalyvavimas yra privalomas.

I-oji rikiuotės apžiūra ir repeticija vyks  pirmadienį, rugpjūčio 29 d., 12.00 val., Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos kiemo aikštelėje (Naikupės g. 25).  Privaloma vilkėti kasdieninę uniformą.

Generalinė  rikiuotės apžiūra ir repeticija vyks trečiadienį, rugpjūčio 31 d., 10.30 val., Klaipėdos miesto piliavietėje prie rytinės kurtinos salės. Privaloma naujokams vilkėti kasdieninę kadeto uniformą, o priesaiką davusieji ir šiais metais duosiantys – paradinę uniformą.  

Skip to content