Svarbi informacija mokiniams ir jų tėveliams

Mieli Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos mokiniai ir jų tėveliai,

Džiaugiamės galėdami pranešti,  kad mūsų bendruomenės  Rugsėjo 1- osios šventė vyks Klaipėdos miesto piliavietėje prie Rytinės kurtinos salės, kur mūsų mokiniai kadeto priesaiką duos ne tik jų artimųjų, mokyklos pedagogų, bet ir viso Klaipėdos miesto akivaizdoje.

Siekiant, kad šventė praeitų sklandžiai, bus organizuojama rikiuotės apžiūra ir repeticijos. Kadetai rikiuotės apžiūroje ir repeticijoje turi dalyvauti su uniforma. 6-9 klasių mokiniai, duosiantys priesaiką, dalyvauja su paradine uniforma. Visų kadetų dalyvavimas yra privalomas.

I – oji rikiuotės apžiūra ir repeticija vyks  ketvirtadienį, rugpjūčio 27 d., 12.00 val. Klaipėdos jūrų kadetų mokykloje, Naikupės g. 25, Klaipėda.

II – oji rikiuotės apžiūra ir repeticija vyks penktadienį, rugpjūčio  28 d., 12.00 val. Klaipėdos jūrų kadetų mokykloje, Naikupės g. 25, Klaipėda.

Generalinė  rikiuotės apžiūra ir repeticija vyks pirmadienį, rugpjūčio 31 d.,

12.00 val. Klaipėdos miesto piliavietėje prie Rytinės kurtinos salės.

Laikantis saugumo reikalavimų visi  mokiniai  turi turėti apsaugines veido kaukes.

Pagarbiai

Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos administracija

Skip to content