Informacija apie Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos kadeto uniformą

Informuojame, kad birželio 20 d. nuo 9.00 iki 13.00 val. į Klaipėdos jūrų kadetų mokyklą atvyksta jūrų kadetų mokyklines uniformas parduodančios parduotuvės „Uniformos“ darbuotojai. Tą dieną  turėsite galimybę nusipirkti trūkstamas mokyklinės uniformos dalis (megztuką, marškinius ar kelnes) arba pagal vaiko išmatavimus užsisakyti, kad pasiūtų. Labai svarbu viską atlikti kuo anksčiau, kad vaikai rugsėjo 1 d. šventėje dalyvautų su pilna uniforma.  

Svarbu: parduotuvės darbuotojai pageidauja, kad už uniformą būtų atsiskaitoma iš karto vietoje (taip pat ir už užsakytą uniformą ar jos dalis).

Uniformos sudedamųjų dalių kaina:

Megztinis  –   39 Eur
Marškiniai (ilgomis ar trumpomis rankovėmis)  –  22 Eur
Uniforminės kelnės – 35–38 Eur
Kepurė su snapeliu ir mokyklos logotipu  – 8 Eur

Paradinė balta palaidinė su giuisu – 39 Eur

Rusėjo 1 d. kadetai, jau davę priesaiką, bei tie, kurie sėkmingai baigė pirmuosius mokslo metu ir duos priesaiką, turi vilkėti paradinę baltą palaidinę su giuisu.

Naujai priimtiems mokiniams, būsimiems kadetams, pradėsiantiems mokytis nuo 2022 m. rugsėjo 1 d., tiek kasdien, tiek rugsėjo 1 d. reikės dėvėti įprastą Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos kadeto uniformą, paradinės uniformos pirkti nereikia.

Naujokams berečių pirmuosius mokslo metus nereikės, jie turi įsigyti kepuraites su snapeliu (beisbolo kepuraitė) su mokyklos logotipu.

Kasdieninį jūrų kadeto uniformos komplektą sudaro: kelnės, marškiniai, megztinis, kepurė ar beretė ir striukė.

Inga Tamašauskaitė, neformaliojo švietimo skyriaus vedėja, el. p. ingute.tamasauskaite@gmail.com

tel. 8 673 59255

Skip to content