Kovo 10 dieną Klaipėdos Baltijos gimnazijoje vyko 35-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (10–12 / II–IV gimnazijos klasių) miesto etapas. Jame IIa klasės mokinys R. Lekstutis ir IIb klasės mokinys D. Matvejevas laimėjo trečią vietą. Gimnazistams gegužės 25 dieną, vėliavos pakėlimo ceremonijos metu, įteikti Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir sveikatos departamento Švietimo skyriaus diplomai. Sveikiname mokinius ir juos ruošusį istorijos mokytoją T. Girtą!












