Gimnazijoje lankėsi buvęs abiturientas

Gegužės 8 dieną I–IV gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos studentu D. Slušniu, kuris prieš metus baigė Klaipėdos jūrų kadetų mokyklą. Kariūnas kalbėjo apie minėtos aukštojo mokslo įstaigos veiklą ir savo patirtį joje. D. Slušniui linkime kuo didžiausios akademinės sėkmės!

Skip to content