Gilinome žinias apie tvarumą ir atliekų rūšiavimą

Balandžio 30 dieną gimnazijos 8b ir IVa klasių mokiniai per geografijos pamokas nuotoliniu būdu dalyvavo nacionaliniame „Atliekų kultūros“ egzamine. Jo tikslas – skatinti atsakingą požiūrį į aplinką, atliekų mažinimą ir antrinį perdirbimą. IVa klasės mokinys G. Bobrinec pasiekė eksperto, 8b klasės mokiniai L. Bružaitė, A. Monkevičius ir IVa klasės mokinys M. Mažonas – žinovų, o jo bendraklasiai N. Borisov ir A. Šapoka – pažengusiųjų lygį. Šiems mokiniams įteikti tai liudijantys diplomai.

Skip to content