Dvyliktokams paskutinį kartą skambėjo mokyklos skambutis

Gegužės 29 dieną mūsų gimnazijos IIa ir IIb klasių mokiniams buvo patikėta, nešant vėliavas, žygiuoti abiturientų eisenos nuo Lietuvininkų aikštės iki Laikrodžių muziejaus kiemelio priekyje. Dvyliktokai dalyvavo miesto abiturientams skirtoje iškilmingoje paskutinio skambučio šventėje. Grįžę į gimnaziją, jie dalyvavo šventiniame renginyje.

Skip to content