Devintokai dalyvavo gamtosauginiame forume

Kovo 19 dieną mūsų mokyklos devintokai T. Žemgulis ir D. Medikis nuotoliniu būdu dalyvavo tradiciniame Klaipėdos miesto mokinių gamtosauginiame forume, skirtame Pasaulinei žemės dienai. Jo tikslas – ugdyti jaunosios kartos gebėjimus analizuoti klimato pokyčius, vykstančius lokalioje ir globalioje aplinkoje, Baltijos jūroje.
Šiemet organizuoto forumo tema – „Klimato kaitos lokalinės ir globalinės problemos“. 9‒12 klasių mokiniai jo metu pristatė keturiolika pranešimų. Mūsų mokyklos ugdytiniai forumo organizatoriams ir dalyviams demonstravo bei komentavo vaizdo medžiagą „H2O detektyvas. Tyro vandens lašo paieškos“.
Iškelti Žemės vėliavą prie Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos pastato buvo patikėta taip pat mūsų mokyklos devintokams K. Mežečiui ir N. Brusokui.
Mokinių gamtosauginį forumą nuo 2013 metų organizuoja asociacija „Žalia banga“, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija ir Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras.

Skip to content